22 Eylül 2011 Perşembe

Tuvaletinizi Kullanabilir Miyim Acaba?

Şükran! Merhaba bebeyim. 

Adeta basıldım, ifşa edildim, hatta ihtimal ki uzanmışım kumsala güneş pıt pıt damlıyor içime. Pıt pıt aslında hiç olmadı. Neyse, sevgili fanlarım fanuslarım, üst üste sienbisi dizileri izleyip aniden ingilizce konuşmak için içinde coşkun denizlere benzer bir ve bu devamını getiremeyeceğim betimleme gibi ingilizce konuşma isteği patlayan camel içicileri, (vaçı gana du, ha?), vücudunun ne kadar esnek olduğunu ancak ayaklarını koklamak için iki büklüm olduğunda fark eden yurdum vatandaşı, ve sen son cümlemden sonra fetişini engelleyemeyip elini ayak parmaklarının arasında dolandıran pislik yaratık, (bilmiyor musun ki ayaktan iğrenirim, ıyk), ve son olarak Singapurlum, ehemmiyeti çok yüsek adeta top secret bir mevzu var. Bu arada iyisindir ya inş.? İyisin, hamdolsun. 

Mevzu şu; bu nadide blogu, büyük emeklerle kurduğum ve yine tüm karın ağrımla zirveye taşıdığım baş yapıtım blogumu takip etmemesi gereken kimi insanlar keşfetmiş ve takipteler. Bu hiç olmadı. Eğer bunu da okuyorsan, ki okuyorsundur, yahu neden yapıyorsun böyle bir şeyi? Burası benim hunharca kendimi saldığım, hayatın şifrelerini çözdüğüm, kendim ile ilgili senin bilmemen ya da bilmiş olunca hoşuna gitmeyecek spoilerle dolu. Hem şindü senin burayı takip ettiğini bilmek, beni engelleyecektir bazı şeyler için. Mi? 

Elbette ki hayır. Yine tüm pervasızlığım ile hayranlarımla buluşmaya ve kendime görev edindiğim seven çifleri bir araya getirme olaylarıma devam edeceğim. Bak mesela son evlendirdiğim çift; 


Fotoğraf çiftimizin balayından. Balayı mekanı olarak sulak bir yeri seçtiler. Zira yüzmeye ihtiyaçları olduğunu düşünüyorlar. Son konuştuğumuzda bana teşekkürlerini ilettikten sonra açık büfeden ne kadar memnun kaldıklarını anlata anlata bitiremediler. 

Ve sen sormadan bilmen gerekenler! Açıklıyorum! 

Şükran* ile sevişiyoruz. Şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe itiraflarıma devam edeceğim.  

Ve anam babam, bu satırları okuyan vefakâr, cefakâr, kâr ve çalışma ortağı, kendine çok dikkat ediyorsun. Öpüyorum. 

*Blogumun ismidir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder